Wybierz grupę: BLUM

AVENTOS HL (do frontu nad korpusem)

System AVENTOS HL zapewnia jednoczęściowy front, który jest podnoszony równolegle do góry. Podnośnik do frontu zlokalizowany jest ponad korpusem, przez co idealnie pasuje do wysokich szaf i szafek górnych, nad którymi znajdują się jeszcze inne fronty. Front AVENTOS HL łatwo się otwiera i można zatrzymać go w każdej pozycji. Dodatkowo, dzięki systemowi BLUMOTION fronty zamykają się cicho i delikatnie.

AVENTOS HF (do frontów uchylno-składanych)

W przypadku systemu AVENTOS HF front zbudowany jest z dwóch części, które składają się w połowie wysokości w czasie otwierania. Podnośnik tego systemy idealnie nadaje się do frontów uchylno-składanych w wysokich szafkach górnych, ponieważ jego uchwyt w każdej pozycji otwarcia frontu pozostaje dostępny. AVENTOS HF znajdzie zastosowanie we frontach o różnej wysokości. Dodatkiowo, front uchylno-składany łatwo się otwiera i zatrzymuje w każdej pozycji. Dodatek BLUMOTION zamyka się delikatnie i cicho w każdych warunkach.

AVENTOS HS (do frontów uchylno-nachodzących)

W systemie AVENTOS HS front nachodzi na korpus, a dodatkowo podnośnik do frontu uchylno-nachodzącego otwiera się bez trudu i zatrzymuje w każdej pozycji. Dzięki temu jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów, ale także do szafek z listwą ozdobną górną. System BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie.

AVENTOS HK-S (do małych frontów uchylnych)

AVENTOS HK-S to z kolej podnośnik stworzony specjalnie do mniejszych frontów uchylnych, dopasowany do nich pod wzgledem swojej wielkości oraz mocy siłownika. Również w przypadku tych małych frontów oferujemy wysoki komfort ruchu: Dzięki zintegrowanemu systemowi BLUMOTION fronty te można łatwo oraz cicho otwierać i zamykać. Bestopniowa funkcja stop zapewnia małemu frontowi zatrzymanie się na dowolnym poziomie.

BLUMOTION (do zawiasu CLIP top)

BLUMOTION to nowa funkcja, która gwarantuje wielką swobodę ruchu w kuchniach. Nasi klienci dzięki BLUMOTION każdego dnia cieszą się z cichego i delikatnego zamykania oraz otwierania drzwi szafek. Teraz BLUMOTION wychodzi również w stronę nowoczesnych zawiasów. System ten montuje się na zawiasie, i właśnie z tej pozycji troszczy się o perfekcyjny ruch towarzyszący zamykaniu szafek.

Systemy szuflad

Szuflady znajdują się w praktycznie każdym pomieszczeniu danego domu czy mieszkania: w kuchni, łazience, pokoju dziennym i sypialni, ale także w biurze. Z uwagi na różny charakter tych pomieszczeń oferujemy różne rozwiązania, które zawsze są funkcjonalne. Oferujemy między innymi prowadnice do szuflad drewnianych czy kompletne systemy szuflad metalowych – idealnie dopasowane do potrzeb indywidualnych klientów.

ORGA-LINE (zadziwiający porządek w kuchni)

System ORGA-LINE Blum składa się z elementów zapewniających doskonały podział wewnętrzny zarówno do szuflad standardowych, jak i szuflad z wysokim frontem. ORGA-LINE wprowadza porządek w każdej szufladzie, a to dzięki listwom poprzecznym i podłużnym oraz przestawnym pojemnikom. Wszystkie praktyczne akcesoria ORGA-LINE zdecydowanie ułatwiają pracę w każdej kuchni. Organizacja przestrzeni kuchennej to podstawa.

TIP-ON (do TANDEM i TANDEMBOX)

Jest to system umożliwiający łatwiejsze otwieranie szuflad. Fronty bezuchwytowe są coraz częściej wybierane w nowoczesnym wzornictwie meblowym. Mechaniczne wspomaganie otwierania TIP-ON sprawia, że także szuflady bez uchwytów otwierają się jedynie poprzez lekkie naciśnięcie.

SERVO-DRIVE (do systemów szuflad)

SERVO-DRIVE to elektryczne wspomaganie otwierania w nowej odsłonie. Wystarczy jedynie krótkie naciśnięcie bezuchwytowego frontu albo lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarcza do otworzenia szuflad z wysokim frontem, szuflad standardowych. Otwieranie jest automatyczne przez elektryczne wspomaganie. Daje to wysoki komfort otwierania szuflad w każdym pomieszczeniu mieszkalnym przez zwiększenie swobody obsługi i ruchu.

Magic Corner le Manse

Ślepe narożniki to ten szczególny rodzaj szafek, w których idealnie sprawdzają się kosze cargo. Ten typ szafek jest zwykle tak zbudowany, że dostęp do jego wnętrza jest bardzo utrudniony. Ślepe szafki mają zwykle tylko jedne drzwiczki szerokości 40cm, podczas gdy cała szafka może mieć do 90cm szerokości. Szafki te są pojemne, ale jednak trudno z nich na co dzień korzystać. Oczywiście, istnieją w sprzedaży specjalne kosze do takich właśnie szafek, ale są one bardziej skomplikowane niż tradycyjne cargo kosze, co wymiernie wpływa na ich zaporową cenę.