Akcesoria Blum

Poniżej wybrane akcesoria marki Blum

aventos-hf_1329761082 AVENTOS HF (do frontów uchylno-składanych)

W przypadku AVENTOS HF dwuczęściowy front składa się podczas otwierania w połowie swojej wysokości. Podnośnik do frontów uchylno-składanych jest idealny do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu.
AVENTOS HF można stosować do frontów o różnej wysokości.Front uchylno-składany otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej, żądanej pozycji, a dzięki BLUMOTION zamyka się delikatnie i cicho.

aventos-hk-s_1329761300 AVENTOS HK-S (do małych frontów uchylnych)

Dzięki AVENTOS HK-S istnieje teraz podnośnik, który pod względem swojej wielkości oraz mocy siłownika został stworzony specjalnie do mniejszych frontów uchylnych.
Także w przypadku małych frontów dostępny jest wysoki komfort ruchu. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION, AVENTOS HK-S można z łatwością otworzyć oraz delikatnie i cicho zamknąć. Dzięki bezstopniowej funkcji stop mały front uchylny zatrzymuje się na dowolnym poziomie.

aventos-hl_1329760898 AVENTOS HL (do frontu nad korpusem)

W przypadku AVENTOS HL jednoczęściowy front jest podnoszony równolegle do góry. Podnośnik do frontu ponad korpusem jest idealny do wysokich szaf i szafek górnych, nad którymi znajdują się jeszcze inne fronty.Front można łatwo otworzyć i zatrzymać w każdej pozycji. Dzięki BLUMOTION fronty zamykają się delikatnie i cicho.

aventos-hs_1329761201 AVENTOS HS (do frontów uchylno-nachodzących)

W przypadku AVENTOS HS front nachodzi na korpus. Podnośnik do frontu uchylno-nachodzącego jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów jak również do szafek z listwą ozdobną górną.
Front otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej żądanej pozycji, a dzięki BLUMOTION zamyka się delikatnie i cicho.

bluemotion_1329761334 BLUMOTION (do zawiasu CLIP top)

Dzięki BLUMOTION klienci każdego dnia będą cieszyć się z cichego i delikatnego zamykania drzwi szafek. Teraz BLUMOTION pokazuje się od nowej strony – strony zawiasów. System montowany jest na zawiasie i z tej pozycji troszczy się o perfekcyjny ruch podczas procesu zamykania.

magic-corner_1372343950 Magic Corner le Manse

Ślepe narożniki to ten szczególny rodzaj szafek, w których idealnie sprawdzają się kosze cargo. Ten typ szafek jest zwykle tak zbudowany, że dostęp do jego wnętrza jest bardzo utrudniony. Ślepe szafki mają zwykle tylko jedne drzwiczki szerokości 40cm, podczas gdy cała szafka może mieć do 90cm szerokości. Szafki te są pojemne, ale jednak trudno z nich na co dzień korzystać. Oczywiście, istnieją w sprzedaży specjalne kosze do takich właśnie szafek, ale są one bardziej skomplikowane niż tradycyjne cargo kosze, co wymiernie wpływa na ich zaporową cenę.

orga-line_1329761392 ORGA-LINE (zadziwiający porządek w kuchni)

Za pomocą ORGA-LINE Blum oferuje wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym ORGA-LINE wprowadza porządek w każdej szufladzie. Ponadto, praktyczne akcesoria ORGA-LINE ułatwiają pracę w kuchni.

servo-drive_1372343750 SERVO-DRIVE (do systemów szuflad)

Krótkie naciśnięcie frontu bez uchwytu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą i szuflady standardowe jak również szuflady z wysokim frontem zostaną otwarte automatycznie dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

systemy-szuflad_1329761359 Systemy szuflad

Szuflady znajdują się w kuchni, łazience, pokoju dziennym i sypialni, jak również w biurze. Dla tak różnych pomieszczeń oferujemy odpowiednie rozwiązania – prowadnice do szuflad drewnianych i kompletne systemy szuflad metalowych.

tip-on_1372343870 TIP-ON (do TANDEM i TANDEMBOX)

Fronty bez uchwytów odgrywają coraz większą rolę w nowoczesnym wzornictwie meblowym. Dzięki TIP-ON, mechanicznemu wspomaganiu otwierania, szuflady bez uchwytów można otworzyć przez lekkie naciśnięcie.

Szybki kontakt