Blum LEGRABOX Nowy wymiar elegancji

LEGRABOX - nowy wymiar elegancji

Prosty, minimalistyczny design połączony z materiałami wysokiej jakości definiuje wygląd LEGRABOX. Ścianki boczne są proste na zewnątrz i wewnątrz, a ich grubość wynosi zaledwie 12.8 mm. Wszystkie elementy są do siebie perfekcyjnie dopasowane i tworzą harmonijną całość.

LEGRABOX występuje w zupełnie nowej kolorystyce. Zaślepka z logo klienta jest integralną częścią wzornictwa szuflady. Szuflady standardowe lub szuflady wewnętrzne, szuflady z wysokim frontem lub wysokie szuflady wewnętrzne - LEGRABOX ma mnóstwo zastosowań i robi dobre wrażenie w każdym pomieszczeniu.

Prosty design boku

Design - warianty

Oprócz LEGRABOX pure o matowej, metalicznej powierzchni i gładkiej ściance bocznej w ofercie znajduje się również inny wariant: LEGRABOX free z dużymi elementami dekoracyjnymi. Dekory te idealnie wkomponowują się w design boku szuflady tworząc otwarty, lekki styl.

LEGRABOX free oferuje swobodę indywidualnego projektowania za pomocą różnych materiałów takich jak szkło, drewno lub kamień. Ta opcja jest dostępna wyłącznie do szuflady z wysokim frontem o wysokości C.